Fotod: Liisi Troska

Paide Linnameeskonna U14 võistkonna poisid tegid tänavu kaasa omavanuste noorte Eesti meistrivõistluste kõige kõrgemas liigas ja saavutasid kiiduväärt viienda koha. Hooaja märksõnaks oli tugev areng!

Meistrivõistlustel peeti 18 mängu ja saldoks oli 6 võitu, 4 viiki ja 8 kaotust väravate vahega 50:67. Seejuures tehti septembri alguses 0:0 viik Tallinna Legioniga, mis läks vastastele maksma tiitlivõidu, sest võrdsete punktide juures tuli Eesti meistriks Nõmme United.

Võistkonna parimaks väravakütiks oli 23 tabamusega Tanel Kari, Rasmus Kallas lõi meistrivõistlustel 6, Sten-Erik Tamme ja Rein Sander 4 väravat.

tanel-kari-u14

Hooaja keskel tegid Viktor Metsa juhendatavad poisid väga tubli etteaste SKF turniiril Tallinnas, kui kolmanda koha mängus alistati tänavune meister Nõmme United 2:1. Selle turniiri võitja pääses kuulsale Gothia Cupile Rootsi.
Pärnu Summer Cupil olid Paide U14 poisid 16 võistkonna seas seitsmendad, lisaks osaleti rahvusvahelistel turniiridel Männiku hallis.

Treener Viktor Metsa kommentaar: „Terve hooaja jooksul mängisime 44 ametlikku mängu 11v11 suurel väljakul. Nendest mängudest olid vaid 5-6 mängu selgelt meist nõrgemate võistkondadega. Meistrivõistluste kevadringis oli meil ainult kaks võitu, sügisringis oli võite juba neli. Mängud tugevate vastastega andsid poistele palju juurde, areng võrreldes talvega on olnud väga suur. Mängud ainult tugevate vastastega on rasked, aga see annab võimaluse areneda poistel kiiremini ja jõuda omavanuste tippu!“

paide-lm-u14-team-talk