Paide Linnameeskond alistas Esiliiga B 14. voorus kindla, 3:0 skooriga külla sõitnud Võru FC Helios meeskonna. Teenitud kolme võidupunktiga kindlustas U21 tabelis veelgi kolmandat positsiooni.

Kui lahtises ja Paide poolt kontrollitavas avapoolajas lepiti vile kõlades väravateta viigiga, siis teisel kolmveerandtunnil pani kodumeeskond kolm käiku juurde.

Kohtumise 57. minutil harutas Paide lõpuks külaliste kompaktse kaitseliini lahti. Vahetusest mängu sekkunud Jaagup Luts andis hea söödu Ander Ott Valgele, kes palli väravasse saatis. Vastased aga kergelt alla ei andnud ning jätkasid avavärava otsingut, mille tulemusel pidi meie väravavaht Mattias Sapp mitu suurepärast tõrjet tegema, et oma seljatagune puhtana hoida.

Paide jätkas aga oma teise värava otsingut. 85. minutil keerutas Siim Aer ilusa karistuslöögi viiesest müürist otse värava vasakusse nurka, mida külaliste puurilukk enam püüda ei suutnud.

Ilusa punkti panid poisid mängu kolmandal üleminutil, kui Kevor Palumetsa karistuslöök tabas posti alumist nurka. Pall põrkas Siim Aeruni, kes ilma vaevata seisu 3:0 vormistas.

Paide Linnameeskond U21 jätkab tabelis 25 punktiga kolmandal positsioonil, edestades tabeli neljandat, Nõmme Kalju eakaaslasi nelja silmaga. Järgmises Esiliiga B voorus, mis leiab aset 3. augustil algusega kell 19.00, kohtuvad meeskonnad linnastaadionil, et omavhel mõõtu võtta.

Paide LM U21: Mattias Sapp. Gregor Pruual (67. Simon Usar), Joel Kokla, Georg Lee, Matrix Einer, Bruno Souza Caprioli (62. Radmar Arula), Ander Ott Valge, Siim Aer, Kevin Kauber (55. Jaagup Luts), Kevin Kärp (75. Karl Valge), Kevor Palumets.

Varus: Marten Ritson, Jaagup Luts, Karl Valge, Radmar Arula, Simon Usar.