Paide Linnameeskond U21 mängis Esiliiga B 13. vooru kohtumises Keila JK-ga edu maha, ning pidi leppima 4:4 viigiga. Kohtumises sai neli väravat kirja Ander Ott Valge.

Väravaterohkes mängus haaras Paide avapoolajal ohjad enda kätte, kui Ander Ott Valge 21. ja 30. minuti väravatest juhtima mindi. Kohe teise kolmeveerand tunni algul lõi Valge meie eduks juba 3:0.

63. minutil saabus aga jaoks pöördeline hetk, kui esmalt lõi võõrustav meeskond ühe tagasi. Kulus vaid viis minutit, kui teenitud penaltist oli seisuks 3:2. 75. minutiks oli seis juba viigis. Vähem kui kümmekond minutit enne normaalaja lõppu läksid keilalased mängu juhtima. Kaua nad edu maitsta ei saanud, sest 87. minutil vastas Valge 4:4 viigiväravaga.

13. vooruga on Paide teeninud tabelisse 22 punkti, mis annab neile 7 võidu, 1 viigi ja 5 kaotuse kõrval kolmanda koha. Vahe teisel kohal paikneva Tartu JK Welco meeskonnaga on vahe suurenenud 7 punktini ning liidrist JK Tallinna Kalev U21 meeskonnast jäädakse maha 9 silmaga.

Esiliiga B suurim väravakütt on jätkuvalt Kevor Palumets 11 väravaga, talle järgneb Ander Ott Valge 10 tabamusega.

  1. juulil algusega kell 19:00 võõrustavad meie poisid Võru FC Helios meeskonda.

Paide LM U21: Marten Ritson, Ramon Väli, Radmar Arula, Kristjan Pelt, Siim Aer, Joel Kokla, Kevin Kärp, Kevor Palumets, Kevin Joshua Kanne, Simon Usar, Ander Ott Valge.

Varus: Mattias Sapp, Matrix Einer, Carmo Toomet, Gregor Pruual.