KALENDER

Märts

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
P 4. märts kell 20:00Lasnamäe Ajax (võõrsil)ELB 2. voor3:2uudis
P 11. märts kell 13:00Pärnu JK (võõrsil)ELB 3. voor1:2
L 17. märts kell 13:00Vändra Vaprus (kodus)ELB 4. voor0:2uudis

Aprill

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
N 5. aprill kell 19:00Tartu Tammeka U21 (võõrsil)ELB 6. voor0:0
P 8. aprill kell 13:00Võru FC Helios (kodus)ELB 7. voor0:2
L 14. aprill kell 13:00Tallinna Legion (võõrsil)ELB 8. voor1:3
R 20. aprill kell 19:00FC Flora U19 (kodus)ELB 9. voor1:1
P 29. aprill kell 13:00Pärnu JK (kodus)ELB 10. voor0:4

Mai

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
N 3. mai kell 19:00Vändra Vaprus (võõrsil)ELB 11. voor1:2
E 7. mai kell 19:00Võru FC Helios (võõrsil)ELB 12. voor0:2
L 12. mai kell 19:00Tartu Tammeka U21 (kodus)ELB 13. voor2:5
K 16. mai kell 19:00Nõmme United (võõrsil)ELB 5. voor1:1
P 20. mai kell 13:00FC Flora U19 (võõrsil)ELB 14. voor1:1
N 24. mai kell 19:00Nõmme United (kodus)ELB 15. voor1:2
P 27. mai kell 13:00Lasnamäe Ajax (võõrsil)ELB 16. voor3:0

Juuni

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
L 9. juuni kell 13:00Kohtla-Järve JK Järve (võõrsil)ELB 1. voor1:4
K 13. juuni kell 19:00Kohtla-Järve JK Järve (kodus)ELB 17. voor1:0
P 17. juuni kell 12:00Tabasalu JK (kodus)KV 1/64 finaal0:3

Juuli

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
P 8. juuli kell 13:00Tallinna Legion (kodus)ELB 18. voor0:1
L 14. juuli kell 13:00Pärnu JK (võõrsil)ELB 19. voor4:5
L 21. juuli kell 19:00Võru Helios (võõrsil)ELB 20. voor0:5
R 27. juuli kell 19:00Tartu Tammeka U21 (kodus)ELB 21. voor2:6

August

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
P 5. august kell 19:00Nõmme United (kodus)ELB 22. voor0:2
L 11. august kell 19:00K-Järve JK Järve (võõrsil)ELB 23. voor0:2
E 20. august kell 19:00Tallinna Legion (kodus)ELB 24. voor0:4
R 24. august kell 19:00FC Flora U19 (võõrsil)ELB 25. voor0:2
K 29. august kell 18:30Lasnamäe Ajax (kodus)ELB 26. voor2:0

September

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
P 2. september kell 16:00 Vändra Vaprus (kodus)ELB 27. voor 3:4
P 16. september kell 13:00 Võru Helios (kodus)ELB 28. voor 0:2
N 20. september kell 19:00 Nõmme United (võõrsil)ELB 29. voor
P 23. september kell 13:00 Tartu Tammeka U21 (võõrsil)ELB 30. voor
P 30. september kell 13:00 FC Flora U19 (kodus)ELB 31. voor

Oktoober

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
P 7. oktoober kell 13:00Tallinna Legion (võõrsil)ELB 32. voor
P 21. oktoober kell 13:00Pärnu JK (kodus)ELB 33. voor
L 27. oktoober kell 13:00Vändra Vaprus (võõrsil)ELB 34. voor

November

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSUUDISVIDEO
L 3. november kell 13:00Lasnamäe Ajax (kodus)ELB 35. voor
P 11. november kell 13:00K-Järve JK Järve (kodus)ELB 36. voor