KALENDER 2020

Märts

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSPROTOKOLL
08.03 kell 13:00JK Tallinna Kalev U21 (võõrsil)ELB 1. voor5:1protokoll
15.03 kell 19:00Tabasalu JK (võõrsil)ELB 2. voor
22.03 kell 13:00Keila JK (kodus)ELB 3. voor

Aprill

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSPROTOKOLL
05.04 kell 13:00Keila JK (kodus)ELB 4. voor
09.04 kell 18:30Võru FC Helios (võõrsil)ELB 5. voor
13.04 kell 18:30Läänemaa JK (võõrsil)ELB 6. voor
18.04 kell 13:00Rakvere JK Tarvas (kodus)ELB 7. voor
23.04 kell 19:00Tartu JK Welco (võõrsil)ELB 8. voor
27.04 kell 19:00Nõmme Kalju FC U21 (kodus)ELB 9. voor

Mai

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSPROTOKOLL
02.05 kell 13:00JK Tabasalu (kodus)ELB 10. voor
07.05 kell 19:00Rakvere JK Tarvas (võõrsil)ELB 11. voor
11.05 kell 19:00Keila JK (võõrsil)ELB 12. voor
16.05 kell 13:00 JK Tallinna Kalev U21 (kodus)ELB 13. voor
23.05 kell 13:00Nõmme Kalju FC U21 (võõrsil)ELB 14. voor
28.05 kell 18:30Võru FC Helios (kodus)ELB 15. voor

Juuni

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSPROTOKOLL
01.06 kell 19:00Tartu JK Welco (kodus)ELB 16. voor
27.06 kell 13:00Viimsi JK (võõrsil)ELB 17. voor

Juuli

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSPROTOKOLL
02.07 kell 18:30Läänemaa JK (kodus)ELB 18. voor
17.07 kell 19:00JK Tabasalu (võõrsil)ELB 19. voor
24.07 kell 19:00Rakvere JK Tarvas (kodus)ELB 20. voor
31.07 kell 19:00Võru FC Helios (kodus)ELB 21. voor

August

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSPROTOKOLL
08.08 kell 19:00Viimsi JK (võõrsil)ELB 22. voor
13.08 kell 18:30Nõmme Kalju FC U21 (võõrsil)ELB 23. voor
17.08 kell 19:00JK Tallinna Kalev U21 (kodus)ELB 24. voor
20.08 kell 18:45Läänemaa JK (võõrsil)ELB 25. voor
24.08 kell 18:30Keila JK (kodus)ELB 26. voor
29.08 kell 16:00Tartu JK Welco (kodus)ELB 27. voor

September

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSPROTOKOLL
13.09 kell 13:00Võru FC Helios (võõrsil)ELB 28. voor
17.09 kell 17:45Läänemaa JK (kodus)ELB 29. voor
20.09 kell 13:00Rakvere JK Tarvas (võõrsil)ELB 30. voor
26.09 kell 13:00JK Tabasalu (kodus)ELB 31. voor

Oktoober

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUS PROTOKOLL
01.10 kell 19:00JK Tallinna Kalev U21 (võõrsil)ELB 32. voor
17.10 kell 13:00Nõmme Kalju FC U21 (kodus)ELB 33. voor
25.10 kell 13:00Keila JK (võõrsil)ELB 34. voor
31.10 kell 13:00Tartu JK Welco (võõrsil) ELB 35. voor

November

TOIMUMISAEGMÄNGLIIGATULEMUSPROTOKOLL
08.11kell 13:00Viimsi JK (kodus)ELB 36. voor