Paide Linnameeskond viigistas Taliturniiri 2. vooru mängus Narva Transiga 3:3. Juba teisel minutil avas skoori Randin Rande, kuid Narva suutis 24. minutil viigistada.

Elevandiluuranniku ääreründaja Yann Michael Yao viis kolm minutit hiljem Linnameeskonna uuesti juhtima ja teise poolaja alguses kasvatas Ander Ott Valge eduseisu 3:1 peale. Mäng oli kontrolli all, väga palju võimalusi jäi kasutamata, Narva haistis oma šanssi ja sai mängu lõpuks viigi kätte. Meie meestele aga taaskord enamikele head 45 minutit mängupraktikat juurde ja töö tähtsamate mängude nimel käib edasi! Järgmine treeningmäng on juba eeloleval teisipäeval kell 19.30, kui Taliturniiri 3. vooru vastaseks on Nõmme Kalju.

Paide koosseis 1. poolajal: Andrea Liotti, Michael Lilander, Nikita Novopašin, Kristjan Pelt, Johannes Kukebal, Sander Sinilaid, Yann Michael Yao, Magnar Vainumäe, Henri Hanson, Randin Rande, Kristofer Piht.

Paide koosseis 2. poolajal: Kristjan Tamme, Edgar Tur, Nikita Novopašin, Markus Allast, Rico Reinoja, Joel Kokla, Kenert Anniste, Andre Frolov, Ander Ott Valge, Ian-Erik Valge, Tarmo Neemelo.