Paide Linnameeskonna U16 võistkond on selle vanuseklassi teises liigas pärast hooaja alguse viiki ja kaotust saanud üles hea hoo ning võitnud juba viis mängu järjest!

Laupäeval oli meie poiste vastaseks FC Flora II ning meeskonda juhendas seekord esinduse peatreener Meelis Rooba!  Peale esimeste minutite närvilisust ja puterdamist suutis Paide ülekaalu maksma panna. Resultatiivne oli järjekordselt Karl Johannes Allmere, kes  on see hooaeg värava võrke sahistanud juba üheteistkümnel korral.

Võimalusi tekkis Linnameeskonnal palju, kuid kõiki vormistada ei suudetud. Kesk-Eestist tulnud külaliste hooletuse teisel poolajal, kasutas Flora ära, lüües seisuks 1:1. Sisu näidates hoidsid me kutid survet, mille krooniks virutas Siim Aer viimasel minutil värava ristnurka imelise kauglöögi. Pealinnast toodi koju väga raskelt tulnud ja magus 2:1 võit.

Sel reedel 20. mail on 8. voorus vastaseks liidermeeskond FC Infonet, mäng algab Paide kunstmurustaadionil kell 16:00.

Paide LM 2003 mängis Tallinnas selle vanusegrupi valitseja Tallinna Legioniga ning kaotas suurelt 0:13. Paide LM Türi 2004 jäi 0:5 alla Tallinna Kalevile.

Paide LM 2005 kaotas koduplatsil Narva Transile 2:4, värava lõid Markus Lieberg ja Arkadi Burujan. Paide LM Tapa 2005 tunnistas Rakvere Tarva 8:1 paremust, värava lõi meie poistest Magnus Ojaniit.

Tüdrukute U-15 võistkond mängis võõrsil Tabasalu Jalgpalliklubiga ning kaotas 1:11. Meie hooaja esimese värava autoriks oli Eleri Afanasjev.