Paide Linnameeskond alistas Premium liiga 22. voorus selle hooaja rekordpubliku- 609 inimese ees Narva Transi seisuga 1:0.

Kiiretempolises kohtumises, tegi Paide vastastega sotid selgeks juba esimesel poolajal, kui 32. minutil lõi Yann Michael Yao oma selle hooaja seitsmenda värava! Yaole andis hea söödu vastaste kaitseliini vahelt Alassana Jatta.

Väravatevõimalus oli veel Kristofer Pihil ja Yaol, kelle pallid lendasid vastu posti. Teisel poolajal tulid narvalased väljakule suurema tuhinaga, ning Paidet päästis halvimast meie meeste väga hea töö kaitseliinis!

Magusad kolm punkti on Transi käest saadud, ning jätkame tabeli kolmandal positsioonil, hoides kolmepunktilist vahet hetkel ühe mängu vähem mänginud Nõmme Kaljuga.

Järgmisena ootab meid ees kohtumine pühapäeval, 11. augustil, kui sõidame külla Viljandi Tulevikule. Mängule väljub ka meie fännibuss, täpsem info juba esmaspäeval!

Aitäh suurepärasele publikule, kes täna leidsid tee staadionile ja meeskonnale häälekalt kaasa elasid. Täname!