Paide Linnameeskond III oli väga lähedal Evald Tipneri karikavõistluste ajaloo ehk suurimale üllatusele, kui võitles Hiiu staadionil vapralt 120 minutit ning tunnistas Premium liiga tippvõistkonna paremust alles penaltiseeria järel.

Kalju haaras avapoolaja lõpus eduseisu pärast Valikajevi penaltit, kuid 77. minutil suutis vahetusmees Romet Köhler viigistada. Kalju ei suutnud ka lisaajal Paide III kaitset lahti muukida ja palju ei puudunud, et hoopis Martin Ustaal löönuks võiduvärava.

Penaltiseeria algas PLMIII jaoks imeliselt – Puhke, Varendi ja Mägi olid nagu kindlus ise, Raiko Mets võttis ühe penalti ära ja kolme löögivooru järel juhtis Paide 3:2. Seejärel paraku Lellsaar eksis, saates palli üle lati ja lõpuks võttis Kalju ikkagi oma, kui Teleš tõrjus Kõlli soorituse ja Carlos vajutas lõppskooriks 5:4.

Nagu Tarmo Neemelo hiljem intervjuus tunnistas – Kaljul on tänavu Premium liigas hulgaliselt kergemaid võite tulnud!

Paide III: Raiko Mets, Carl Tubarik, Andre Mägi, Markus Mats Lellsaar, Martin Ustaal, Lauri Varendi, Priit Raal (70. Romet Köhler), Rene Puhke, Volodja Erdei (73. Marion Adusoo), Ervin Kõll, Lauri Ellram (103. Silver Neemelo).
Varus: Marek Tiik, Margus Pahtma, Romet Köhler, Silver Neemelo, Marion Adusoo, Eerik Reinsoo.