Paide Linnameeskond pidi Premium liiga 20. voorus tunnistama kodus Sillamäe Kalevi 3:0 paremust.

Liigatabelis kaheksandat kohta hoidev Paide võinuks võidu korral tõusta Tammekast ja Sillamäest mööda kuuendaks, kuid viimati kodupublikut kolme kuu eest võiduga rõõmustanud meeskond ei suutnud idavirulastele ohtlikuks saada.

Vastased asusid juhtima 14. minutil, kui karistuslöögi järel oli kastis täiesti markeerimata Vladislav Tšurilikin, kes palli peaga võrku saatis. Paide üritas mängida kontrarünnakute peale, kuid söödud olid seekord väga ebatäpsed. Hoopis Sillamäe oli see, kes avapoolaja lõpus väravat ohustas, õnneks suutis Martin Kase palli väravajoonelt minema lüüa.

Mängu saatuse otsustasid teise poolaja kaks minutit. Esmalt ei klaarinud Paide kaitseliin korralikult palli ning Deniss Vnukov lõi 57. minutil karistusala joonelt Magnus Karofeldile püüdmatult 2:0. Palli lahtimängimise järel tuli kohe valesööt ning Aleksandr Volkov lõi külaliste kolmanda.

Paide mehed lippu küll alla ei lasknud ja üritasid edasi, kuid häbiväärsest kaotusest siiski pääsu ei olnud. Eeloleval teisipäeval 25. juulil saab meeskond karikavõistluste teises ringis lihvida nüriks jäänud ründemängu Jõgeva SK Nooruse vastu, et olla laupäeval 29. juulil Nõmme Kalju vastu paremas löögihoos.

Paide Linnameeskond – JK Sillamäe Kalev 0:3