NATURAL LASTELAAGRI REGISTREERIMINE!

Vali laager, kus soovite osaleda:

Laagrisärgi suurus:

NB! Palun veendu, et oled valinud õige toimumiskoha ja laagrisärgi suuruse!

✔️Paide Linnameeskond korraldab 7.-10. augustini Paides, Türil ning Koerus lastele suvise jalgpallilaagri. Neljapäevasesse laagrisse on oodatud aastatel 2011-2017 sündinud poisid ja tüdrukud.

✔️Laagri hind on pikal (neli päeva) laagril 99 eurot.

✔️Lisaks toimub Paides 9.-10. augustini kahepäevane laager aastatel 2018-2020 sündinud lastele. Laagri hind 59 eurot.

✔️Viimane laagripäev, 10. august on kõigile osalejatele suur jalgpallifestivali päev Paides, mis lõppeb Paide Linnameeskond – Narva Trans Premium liiga mängu ühisvaatamisega.

✔️Tüdrukutele on laagris eraldi grupid.

✔️Osavõtumaks sisaldab treeninguid, lõunasööke, suupisteid ja Capelli Sport laagrisärki lapse nimega! Nii nagu eelmistelgi aastatel on tänavu laagrites ka mitmeid põnevaid ühistegevusi! Laagrites juhendavad lapsi meie klubi noortetreenerid, keda abistavad lastega tegelemisel ja järelvalvel Paide Linnameeskonna koolitatud vabatahtlikud. Laagreid külastavad meie esindusmeeskonna mängijad!

✔️NB! Palume kindlasti julgesti kirjutada, kui vajate lapsele transporti! Leiame lahendused ja aitame, et ka maakonna kaugemate nurkade lastel ei jääks laagrielamus saamata.

✔️Täpne laagri päevaprogramm, väljasõitude ja ekskursioonide sihtkohad, menüü jms avaldatakse hiljemalt 30 päeva enne laagri algust.

✔️Registreerimise tähtaeg 25. juuli või kuni kohtade täitumiseni. PANE TÄHELE:  kohtade arv on piiratud!

Registreerimiseks palume täita registreerimisvormi.

Lisainfo: Margus Luts, margus.luts@paidelinnameeskond.ee, telefon 5656 7076.